Školy v „oute“ sú aj o podpore wellbeingu v triedach

Posted by: Tomas Harhovsky Category: Novinky Comments: 0

Školy v „oute“ sú aj o podpore wellbeingu v triedach

Veríme, že tohtoročné inovačné vzdelávanie Školy v „oute“ okrem praktických inšpirácií pre výučbu mimo triedy prinieslo aj nové priateľstvá, podporu a radosť z objavovania vedomostí a zručností v kontakte s prírodou.

Ďakujeme všetkým 34 účastníkom tohtoročného vzdelávania, ale aj spolulektorovi Martin Kříž a mentorkám Miroslava Pláničková a Maťa Mižúrová

Za krásne fotky ďakujeme Hurá von! dobrovoľníčke a fotografke Kristína Roxer

Školy v „oute“ realizujeme aj vďaka dlhoročnému partnerstvu s IKEA Bratislava.

Zdieľaj tento príspevok