Školy v „oute“ sú aj o podpore wellbeingu v triedach
Veríme, že tohtoročné inovačné vzdelávanie Školy v „oute“ okrem praktických inšpirácií pre výučbu mimo triedy prinieslo aj nové priateľstvá, podporu a radosť z objavovania vedomostí a zručností v kontakte s prírodou.
Ďakujeme všetkým 34 účastníkom tohtoročného vzdelávania, ale aj spolulektorovi Martin Kříž a mentorkám Miroslava Pláničková a Maťa Mižúrová
Za krásne fotky ďakujeme Hurá von! dobrovoľníčke a fotografke Kristína Roxer
Školy v „oute“ realizujeme aj vďaka dlhoročnému partnerstvu s IKEA Bratislava.







