Hurá do školy po svojich!

Posted by: Ivana Poláčková Category: Nezaradené, Novinky Comments: 0

Hurá do školy po svojich!

Deň Zeme (22. apríl) sa blíži a platforma Hurá von spolu s programom Zelená škola pre vás pripravili jednoduchú aktivitu na podporu pohybu detí vonku spojeného s pozorovaním jarnej prírody. Stačí si stiahnuť omaľovánku nižšie, vytlačiť ju obojstranne a vyplniť jednoduché úlohy na každý deň od pondelka 19.4. až po víkend 25.4. 🙂

Výzva pre rodičov:

oslavou Dňa Zeme môže byť aj cesta do školy pešo, na bicykli či na kolobežke. Deti trávili príliš veľa času zatvorené doma, podporte preto ich pohyb vonku a nechajte ich na ceste do a zo školy kráčať po svojich alebo iným eko – spôsobom šetrným k prírode a ich zdraviu. Auto nechajte doma a prejdite sa s nimi, budete milo prekvapení, aké skvelé podnety ponúka jarná príroda – pomôcť si môžete aj stiahnutím bádateľskej omaľovánky nižšie.

Výzva pre školy:

o tom, koľko kilometrov sa deťom vo vašej triede podarí prejsť po svojich a čo všetko po ceste objavia, nám dajte vedieť najneskôr do 27.4. 2021 zdieľaním fotky/príbehu vašej triedy vo facebookovej skupine https://www.facebook.com/groups/huravon.

3 najoriginálnejšie pešie / bicyklové / kolobežkové príbehy odmeníme Hurá von balíčkom pre celú triedu!

 

 

Zdieľaj tento príspevok